Naše speciality

Masáž ‚čtyř rukou‘
Twin Oil masáž nebo také masáž „čtyř rukou“ je velmi intenzivní synchronní masáž dvěma masérkami současně. Tato metoda znásobuje účinek klasické thajské olejové masáže a mnohem účinněji tak odbourává svalové napětí a stres.

Párová masáž
Přijďte si odpočinout ve dvou a nechte se hýčkat našimi masérkami spolu se svým partnerem nebo kamarádkou. Párová masáž je ideální způsob, jak si užít společný čas nebo se naladit na společný večer. Vy máte chuť na relaxační olejovou a Váš partner na tradiční thajskou? Nevadí! Každý z Vás si může vybrat jiný druh masáže.

Královská masáž
Při královské bylinné masáži se využívají váčky, naplněné směsí koření a bylinek, které se nahřívají v páře a poté jemně přitlačují na pokožku. Tím se do organismu dostávají cenné látky a pokračuje se jejich vmasírováním společně s olejem do pokožky. Uvolněním energetických bloků dochází k odbourání stresu a celkové regeneraci organismu.

Filipínská masáž
Unikátnost filipínské masáže spočívá v kombinaci masážních technik, akupresury a protahování – od prstů na nohou až ke kořínkům vlasů. Je zaměřena na často přetíženou oblast trapézů a má za následek celkové uvolnění organismu. Při masáži je aplikován kokosový olej.

Menu

Zarezervujte si svoji masáž

Rezervovat

Galerie

Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden Eden's Garden

Kontakt

Eden's Garden s.r.o.
Štěpánská 45
110 00 Praha 1

Telefon: +420 723 642 690
E-mail: info@edensgarden.cz

Sídlo: Podolská1489/6a, 147 00, Praha 4
IČ: 01982966
DIČ: CZ01982966

Stravenky Stravenky Stravenky